Nasze fundusze inwestycyjne

Arionn FIZ i Arionn Mezz FIZAN

Powrót na stronę główną

NASZE FUNDUSZE INWESTYCYJNE

W swojej ofercie posiadamy obecnie dwa główne Fundusze Inwestycyjne:

Arionn Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Od początku działalności do I kwartału 2015 roku nasz Fundusz Inwestycyjny wypracował wynik znacznie przewyższający założoną docelową stopę zwrotu. Elastyczna polityka inwestycyjna pozwoliła osiągnąć dodatnie stopy zwrotu niezależnie od wahań koniunktury. Fundusz przeznaczony jest dla Inwestorów o średnio i długoterminowym horyzoncie inwestycyjnym, pragnących osiągnąć rentowności przekraczające oprocentowanie kont oszczędnościowych oraz lokat bankowych.

Fundusz realizując założenia elastycznej polityki inwestycyjnej w średnim i długoterminowym horyzoncie czasowym, może alokować zebrany od Inwestorów kapitał w sposób dostosowany do zmieniających się realiów rynkowych, zwracając szczególną uwagę na adekwatność poziomu podejmowanego ryzyka do poziomu prognozowanych zysków.

Dywersyfikacja inwestycji polega na budowaniu zrównoważonego portfela, uwzględniającego zróżnicowanie branżowe, sektorowe, geograficzne oraz różnorodność ze względu na etap zaawansowania inwestycji.
Fundusz Inwestycyjny działa głównie na rynku niepublicznym, na którym szczególnie skutecznie wykazać można efektywność zarządzania inwestycjami.

Unikatowość przedstawianego funduszu polega na przewadze w zakresie kompetencji zarządczych, przejawiającej się w umiejętnym doborze celów inwestycyjnych, jak również w skuteczności wyszukiwania okazji inwestycyjnych, co ma szczególne znaczenie w obecnej sytuacji rynkowej i gospodarczej.

Arionn Mezzanine Fundusz Inwestycyjny Aktywów Niepublicznych

Arionn Mezzanine inwestuje tylko w prężnie działające przedsiębiorstwa z jasno określonym planem rozwoju, generujących stałe i regularne przepływy pieniężne. Forma udzielanego finansowania to przede wszystkim obligacje korporacyjne. Okres zaangażowania Funduszu w dany projekt inwestycyjny wynosi od 1 roku do 5 lat. Przebieg procesu oceny w inwestycji w Arionn Mezzanine FIZAN:

  1. Wstępna analiza kredytowa
  2. Analiza formalna
  3. Analiza merytoryczna
  4. Raport dla Komitetu Inwestycyjnego

 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu

Facebook

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij